G-1FPC96D2VD
top of page

Park Hotel Polonezköy, odalarında rahat bir konaklama deneyimi yaşamanız için yenilenen yatakları ve banyoları ile size Polonezköy doğası içerisinde huzur dolu mis gibi bir uyku vaat ediyor.

Ekonomik Oda

20 metrekare olan ekonomik odalar her bloğun zemin katında arka cephede bulunmaktadır. Balkonsuz odalardır. 1 çift kişilik yatak olan odalarda ekstra yatak kullanılamamaktadır.

İncele

Manzaralı Standart Oda

30 metrekare olan standart odalar her bloğun 1 ve 2. katlarında ön cephede orman manzaralı balkonlu odalardır. 1 çift kişilik yatak + 1 çiftli koltuk (yatak olabilen) yatak tipi bulunmaktadır. 

İncele

Çatı Oda

20 metrekare olan çatı odalar her bloğun 3.(Çatı) katında bulunmaktadır. Küçük olan oda tiplerinde 1 çift kişilik yatak, büyük olan odada ise müsaitlik durumuna göre 1 çift 1 tek kişilik yatak bulunmaktadır.

İncele

Limon Bahçe Suit

Ön Tarafta ki Bahçe Katında yer alan girişi bahçe tarafında olan Manzaralı, 1 oda 1 salon ve 2 banyodan oluşur. Aynı zamanda etrafı camla kaplı Kış Bahçesi ve Şömine mevcuttur.

İncele

Standart Oda

20 metrekare olan standart odalar her bloğun 2. katlarında arka cephede bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak + 1 tekli koltuk bulunmaktadır. 

İncele

Zeytin Bahçe Suit

Ön Tarafta ki Bahçe Katında yer alan girişi bahçe tarafında olan Manzaralı, 1 oda 1 salon ve 2 banyodan oluşur. Aynı zamanda etrafı camla kaplı Kış Bahçesi ve Şömine mevcuttur.

İncele
bottom of page