G-1FPC96D2VD
top of page

Park Hotel Polonezköy, YENİLENEN DEKORASYANLU odalarında rahat bir konaklama deneyimi yaşamanız için konforlu yatakları ve banyoları ile size Polonezköy doğası içerisinde huzur dolu mis gibi bir uyku vaat ediyor.

Forest

Çatı Oda

18 - 25 metrekare olan çatı odalar her bloğun 3.(Çatı) katında bulunmaktadır. Küçük olan oda tiplerinde 1 çift kişilik yatak, büyük olan odada ise müsaitlik durumuna göre 1 çift 1 tek kişilik yatak bulunmaktadır. Balkon, Split Klima, Uydu Tv, Saç Kurutma Makinası, Duş-WC mevcut olup MİNİBAR YOKTUR.

Forest

Jakuzili Oda

30 metrekare olan jakuzili odalar her bloğun 2. katlarında ön cephede orman manzaralı balkonlu odalardır. 1 çift kişilik yatak + 1 çiftli koltuk (yatak olabilen) bulunmaktadır. Oda içinde 2 kişilik Jakuzi, Balkon, Split Klima, Uydu Tv, Saç Kurutma Makinası, Duş-WC mevcut olup MİNİBAR YOKTUR.

Forest

Standart Oda

20 metrekare olan standart odalar her bloğun 1. ve 2. katlarında arka cephede bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak + 1 tekli koltuk veya ranza bulunmaktadır. Balkon, Split Klima, Uydu Tv, Saç Kurutma Makinası, Duş-WC mevcut olup MİNİBAR YOKTUR.

Forest

Şömineli ve Jakuzili Oda

30 metrekare olan Şömine ve Jakuzili  odalar 3. katlarda çatı katı büyük odalardır. 1 çift kişilik yatak + 1 tek kişilik yatak bulunmaktadır. Oda içinde 2 kişilik Jakuzi, Şömine, Balkon, Split Klima, Uydu Tv, Saç Kurutma Makinası, Duş-WC mevcut olup MİNİBAR YOKTUR.

Forest

Manzaralı Standart Oda

25 metrekare olan manzaralı standart odalar her bloğun 1. katlarında ön cephede orman manzaralı balkonlu odalardır. 1 çift kişilik yatak + 1 koltuk (yatak olabilen) veya ranza bulunmaktadır. Balkon, Split Klima, Uydu Tv, Saç Kurutma Makinası, Duş-WC mevcut olup MİNİBAR YOKTUR.

bottom of page