G-1FPC96D2VD
top of page

İş Başvuru Süreci

Otelimize iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, web sitemizde bulunan formu doldurabilir veya aynı bilgileri içeren ayrıntılı özgeçmişlerini ik@parkpolonezkoyhotel.com e-mail adresine gönderebilirler. 

Otelimize yapılan başvurular olası bir ihtiyaçta değerlendirilmek üzere 2 yıl boyunca cv bankamızda saklanmaktadır. Eleman ihtiyaçları için ilk önce iç kaynaklar değerlendirilmektedir. 
Eğer dışarıdan alınacak bir personele ihtiyaç duyurulursa, üye olduğumuz insan kaynakları sitelerinde veya gazetelerin insan kaynakları eklerinde iş ilanlarımız yayınlanmaktadır. 


CV bankamızda olan ve ilanlarımıza başvuran adaylara ait başvuru formları tarafımızca incelenmekte ve eleman seçme ve yerleştirme sürecimizin sonraki aşaması olarak mülakatlara çağırılmaktadırlar.
Mülakat sonuçları olumlu veya olumsuz, tüm mülakat yapılan adaylara yazılı olarak bildirilmektedir.

 

Staj Başvuru Süreci

Otelimizde “Lise” ve “Üniversite” öğrencileri staj yapabilmektedir. Öğrencilerinin staj organizasyonları, okullarla bağlantı kurularak organize edilebildiği gibi özgeçmişlerin, ik@parkpolonezkoyhotel.com adresine, staj başvurusu olduğunu belirterek, gönderilmesi ile de gerçekleşmektedir. Yaz stajyerlerimiz bölümlerden gelen talepler doğrultusunda başvuran öğrenciler arasından belirlenmekte ve duyurulmaktadır.
 

bottom of page